NL3224AC35-09

| Modelul panoului | NL3224AC35-09 |
|---|---|
| Panoul de marcă | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NL3224AC35-09 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 320(RGB)×240 [QVGA] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 111.36(H)×83.52(V) mm |
| Schiță Dim. | - |
| Zona de protecție | - |
| Tratament | Antireflection |
| Luminance | - |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | - |
| Timp de raspuns | 5/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | - |
| Mod de operare | TN, Normally White, Transmissive |
| Suport Culoare | 262K |
| Sursă de lumină | |
| Greutate | - |
| Frame Rate | 60Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | CMOS (1 ch, 6-bit) , Connector |
| Alimentare electrică | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare NLT NL3224AC35-09.
NLT NL3224AC35-09 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NLT NL3224AC35-09 sau specificațiile detaliate ale NLT NL3224AC35-09 sau alte LCD NLT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NLT NL3224AC35-09 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
NLT NL3224AC35-09 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NLT NL3224AC35-09 sau specificațiile detaliate ale NLT NL3224AC35-09 sau alte LCD NLT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NLT NL3224AC35-09 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NL3224AC35-09"
- NLT NL3224AC35-09
- Fișa tehnică NL3224AC35-09
- Imagine NL3224AC35-09
- Prețul NL3224AC35-09
- Distribuitor NL3224AC35-09
