NL3224CR24-03

| Modelul panoului | NL3224CR24-03 |
|---|---|
| Panoul de marcă | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NL3224CR24-03 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Reflective |
| Zonă activă | 76.8×57.6 mm |
| Contur | 87.3×70.6 mm |
| Suprafaţă | Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 40:1 (Typ.)(Reflective) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 13% |
| Timp de raspuns | 15/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | No B/L |
| Interfață de semnal | CMOS (1 ch, 6-bit) , 27 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare NEC NL3224CR24-03.
NEC NL3224CR24-03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NEC NL3224CR24-03 sau specificațiile detaliate ale NEC NL3224CR24-03 sau alte LCD NEC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NEC NL3224CR24-03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
NEC NL3224CR24-03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NEC NL3224CR24-03 sau specificațiile detaliate ale NEC NL3224CR24-03 sau alte LCD NEC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NEC NL3224CR24-03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NL3224CR24-03"
- NEC NL3224CR24-03
- Fișa tehnică NL3224CR24-03
- Imagine NL3224CR24-03
- Prețul NL3224CR24-03
- Distribuitor NL3224CR24-03

