M236H1-L03

| Modelul panoului | M236H1-L03 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M236H1-L03 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 521.28×293.22 mm |
| Contur | 544.8×320.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1200:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Timp de raspuns | 1.0/2.0 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CMO M236H1-L03.
CMO M236H1-L03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO M236H1-L03 sau specificațiile detaliate ale CMO M236H1-L03 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO M236H1-L03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CMO M236H1-L03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO M236H1-L03 sau specificațiile detaliate ale CMO M236H1-L03 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO M236H1-L03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "M236H1-L03"
- CMO M236H1-L03
- Fișa tehnică M236H1-L03
- Imagine M236H1-L03
- Prețul M236H1-L03
- Distribuitor M236H1-L03

