Prezentare generală
Specificație
M236H1-L03

M236H1-L03 Informatii de baza
| Modelul panoului | M236H1-L03 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M236H1-L03 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Comentarii | TCO03 compliance |
M236H1-L03 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 93 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.0905×0.2715 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2715×0.2715 mm (H×V) |
| Greutate | 3.05/3.10Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Zonă activă | 521.28×293.22 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 525.22×297.22 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 544.8×320.5 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 18.5±0.5 mm |
| Găuri și suporturi | Side mounting holes |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
M236H1-L03 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 300 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Timp de raspuns | 1.0/2.0 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
M236H1-L03 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
| Consumul total de energie | 33.54W |
M236H1-L03 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Tip lămpi | CCFL |
| Suma lămpii | 4 pcs |
| Forma lămpii | Straight |
| Tensiunea lămpii | 930±93V |
| Lamp curent | 3.0/7.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Frecvența de funcționare a lămpii | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Tensiunea de pornire a lămpii | 1480/1880V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Becuri consumul de energie | 26.04±2.604W |
| Tipul interfeței | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
M236H1-L03 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 5.0V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 1.5/1.9A (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | P-TWO - 187066-30091, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
