M230WA01-ED

| Modelul panoului | M230WA01-ED |
|---|---|
| Panoul de marcă | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M230WA01-ED | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 509.184×286.416 mm |
| Contur | 534×311.7 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 80% |
| Timp de raspuns | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare INNOLUX M230WA01-ED.
INNOLUX M230WA01-ED sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf INNOLUX M230WA01-ED sau specificațiile detaliate ale INNOLUX M230WA01-ED sau alte LCD INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul INNOLUX M230WA01-ED la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX M230WA01-ED sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf INNOLUX M230WA01-ED sau specificațiile detaliate ale INNOLUX M230WA01-ED sau alte LCD INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul INNOLUX M230WA01-ED la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "M230WA01-ED"
- INNOLUX M230WA01-ED
- Fișa tehnică M230WA01-ED
- Imagine M230WA01-ED
- Prețul M230WA01-ED
- Distribuitor M230WA01-ED

