M236H3-L05

| Modelul panoului | M236H3-L05 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M236H3-L05 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 521.28×293.22 mm |
| Contur | 544.8×320.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 120Hz |
| Tip lămpi | 12S6P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (4 ch, 8-bit) , 66 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CHIMEI INNOLUX M236H3-L05.
CHIMEI INNOLUX M236H3-L05 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CHIMEI INNOLUX M236H3-L05 sau specificațiile detaliate ale CHIMEI INNOLUX M236H3-L05 sau alte LCD CHIMEI INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CHIMEI INNOLUX M236H3-L05 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX M236H3-L05 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CHIMEI INNOLUX M236H3-L05 sau specificațiile detaliate ale CHIMEI INNOLUX M236H3-L05 sau alte LCD CHIMEI INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CHIMEI INNOLUX M236H3-L05 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "M236H3-L05"
- CHIMEI INNOLUX M236H3-L05
- Fișa tehnică M236H3-L05
- Imagine M236H3-L05
- Prețul M236H3-L05
- Distribuitor M236H3-L05
