LC470DUJ-SGK1

| Modelul panoului | LC470DUJ-SGK1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC470DUJ-SGK1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Zona de afisare | 1039.68(W)×584.82(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Dimensiunea conturului | 1055.28(W)×601.12(H) ×1.4(D) mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| strălucire | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Cea mai buna vedere pe | Symmetry |
| Timp de raspuns | 6/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Adâncimea de sticlă | 0.50+0.50 mm |
| transmisivitatea | 6.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| Afișați culorile | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Tip lămpi | No B/L |
| Frecvență | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Greutatea panoului | 1.60Kgs (Typ.) |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , Connector |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC470DUJ-SGK1.
LG Display LC470DUJ-SGK1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC470DUJ-SGK1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC470DUJ-SGK1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC470DUJ-SGK1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470DUJ-SGK1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC470DUJ-SGK1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC470DUJ-SGK1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC470DUJ-SGK1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC470DUJ-SGK1"
- LG Display LC470DUJ-SGK1
- Fișa tehnică LC470DUJ-SGK1
- Imagine LC470DUJ-SGK1
- Prețul LC470DUJ-SGK1
- Distribuitor LC470DUJ-SGK1

