LC470EUD-SDF2

| Modelul panoului | LC470EUD-SDF2 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Innotek |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC470EUD-SDF2 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1039.68×584.82 mm |
| Contur | 1078.6×626 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 1600:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 6 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 120Hz+120Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (4 ch, 8/10-bit) , 92 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Innotek LC470EUD-SDF2.
LG Innotek LC470EUD-SDF2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Innotek LC470EUD-SDF2 sau specificațiile detaliate ale LG Innotek LC470EUD-SDF2 sau alte LCD LG Innotek, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Innotek LC470EUD-SDF2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Innotek LC470EUD-SDF2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Innotek LC470EUD-SDF2 sau specificațiile detaliate ale LG Innotek LC470EUD-SDF2 sau alte LCD LG Innotek, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Innotek LC470EUD-SDF2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC470EUD-SDF2"
- LG Innotek LC470EUD-SDF2
- Fișa tehnică LC470EUD-SDF2
- Imagine LC470EUD-SDF2
- Prețul LC470EUD-SDF2
- Distribuitor LC470EUD-SDF2
