LC470DUH-FGP2

| Modelul panoului | LC470DUH-FGP2 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC470DUH-FGP2 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 1039.68(H)×584.82(V) mm |
| Schiță Dim. | - |
| Luminance | - |
| Raport de contrast | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Timp de raspuns | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Suport Culoare | 1.06B 70% (CIE1931) |
| Sursă de lumină | WLED , W/O Driver |
| Greutate | 8.90Kgs (Typ.) |
| Frame Rate | 120Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 100 pins EPI , Connector |
| Alimentare electrică | 12.0V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC470DUH-FGP2.
LG Display LC470DUH-FGP2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC470DUH-FGP2 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC470DUH-FGP2 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC470DUH-FGP2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470DUH-FGP2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC470DUH-FGP2 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC470DUH-FGP2 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC470DUH-FGP2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC470DUH-FGP2"
- LG Display LC470DUH-FGP2
- Fișa tehnică LC470DUH-FGP2
- Imagine LC470DUH-FGP2
- Prețul LC470DUH-FGP2
- Distribuitor LC470DUH-FGP2
