LC133LF2L03

| Modelul panoului | LC133LF2L03 |
|---|---|
| Panoul de marcă | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | IGZO TFT-LCD |
| Prețul LC133LF2L03 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Zona de afisare | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Dimensiunea conturului | 301.96(W)×175.8(H) ×1.02(D) mm |
| strălucire | 0 cd/m² |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Cea mai buna vedere pe | Symmetry |
| Adâncimea de sticlă | 0.40+0.40 mm |
| Afișați culorile | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Frecvență | - |
| Forma stilului | - |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Deschiderea barei | - |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Modul de afișare | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| transmisivitatea | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Tip lămpi | No B/L , With LED Driver |
| Ecran tactil | Without |
| Interfață de semnal | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare PANDA LC133LF2L03.
PANDA LC133LF2L03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf PANDA LC133LF2L03 sau specificațiile detaliate ale PANDA LC133LF2L03 sau alte LCD PANDA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul PANDA LC133LF2L03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF2L03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf PANDA LC133LF2L03 sau specificațiile detaliate ale PANDA LC133LF2L03 sau alte LCD PANDA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul PANDA LC133LF2L03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC133LF2L03"
- PANDA LC133LF2L03
- Fișa tehnică LC133LF2L03
- Imagine LC133LF2L03
- Prețul LC133LF2L03
- Distribuitor LC133LF2L03

