LC133LF2L01

| Modelul panoului | LC133LF2L01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | IGZO TFT-LCD |
| Prețul LC133LF2L01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 293.76×165.24 mm |
| Contur | 301.96×175.8×1.02 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Interfață de semnal | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare PANDA LC133LF2L01.
PANDA LC133LF2L01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf PANDA LC133LF2L01 sau specificațiile detaliate ale PANDA LC133LF2L01 sau alte LCD PANDA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul PANDA LC133LF2L01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF2L01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf PANDA LC133LF2L01 sau specificațiile detaliate ale PANDA LC133LF2L01 sau alte LCD PANDA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul PANDA LC133LF2L01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC133LF2L01"
- PANDA LC133LF2L01
- Fișa tehnică LC133LF2L01
- Imagine LC133LF2L01
- Prețul LC133LF2L01
- Distribuitor LC133LF2L01

