LC133F2L01

| Modelul panoului | LC133F2L01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | IGZO TFT-LCD |
| Prețul LC133F2L01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Schiță Dim. | 301.96(H)×175.8(V) ×1.02(D) mm |
| Zona de protecție | - |
| Tratament | Hard coating (3H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Grosimea farfuriei | 0.40+0.40 mm |
| transmitanţă | 4.36% (Typ.)(with Polarizer) |
| Suport Culoare | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Sursă de lumină | No B/L |
| Forma stilului | - |
| Frame Rate | 60Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Alimentare electrică | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare PANDA LC133F2L01.
PANDA LC133F2L01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf PANDA LC133F2L01 sau specificațiile detaliate ale PANDA LC133F2L01 sau alte LCD PANDA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul PANDA LC133F2L01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133F2L01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf PANDA LC133F2L01 sau specificațiile detaliate ale PANDA LC133F2L01 sau alte LCD PANDA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul PANDA LC133F2L01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC133F2L01"
- PANDA LC133F2L01
- Fișa tehnică LC133F2L01
- Imagine LC133F2L01
- Prețul LC133F2L01
- Distribuitor LC133F2L01

