LC150X01-SL02

| Modelul panoului | LC150X01-SL02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC150X01-SL02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 304.128×228.096 mm |
| Contur | 332.8×262.8×22.7 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 450:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG.Philips LCD LC150X01-SL02.
LG.Philips LCD LC150X01-SL02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG.Philips LCD LC150X01-SL02 sau specificațiile detaliate ale LG.Philips LCD LC150X01-SL02 sau alte LCD LG.Philips LCD, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG.Philips LCD LC150X01-SL02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC150X01-SL02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG.Philips LCD LC150X01-SL02 sau specificațiile detaliate ale LG.Philips LCD LC150X01-SL02 sau alte LCD LG.Philips LCD, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG.Philips LCD LC150X01-SL02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC150X01-SL02"
- LG.Philips LCD LC150X01-SL02
- Fișa tehnică LC150X01-SL02
- Imagine LC150X01-SL02
- Prețul LC150X01-SL02
- Distribuitor LC150X01-SL02

