LB270WR1-SPA1

| Modelul panoului | LB270WR1-SPA1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LB270WR1-SPA1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Zona de afisare | 596.16(W)×335.34(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Dimensiunea conturului | 649.84(W)×387.13(H) ×17.3(D) mm |
| Suprafaţă | Anti Fingerprint, Hard coating, Antireflection |
| strălucire | 800 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Cea mai buna vedere pe | Symmetry |
| Timp de raspuns | 14 (Typ.)(G to G) |
| Afișați culorile | 1.07B 110% (sRGB) |
| Tip lămpi | 18S4P×2CN WLED , 30K hours , Without Driver |
| Frecvență | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Greutatea panoului | 3.85/4.05Kgs (Typ./Max.) |
| Interfață de semnal | eDP (4 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Tensiune de intrare | 10.0V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LB270WR1-SPA1.
LG Display LB270WR1-SPA1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LB270WR1-SPA1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LB270WR1-SPA1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LB270WR1-SPA1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LB270WR1-SPA1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LB270WR1-SPA1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LB270WR1-SPA1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LB270WR1-SPA1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LB270WR1-SPA1"
- LG Display LB270WR1-SPA1
- Fișa tehnică LB270WR1-SPA1
- Imagine LB270WR1-SPA1
- Prețul LB270WR1-SPA1
- Distribuitor LB270WR1-SPA1

