AM-480272HBTMQW-T00H

| Modelul panoului | AM-480272HBTMQW-T00H |
|---|---|
| Panoul de marcă | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AM-480272HBTMQW-T00H | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 480(RGB)×272 [WQVGA] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 95.04(H)×53.856(V) mm |
| Schiță Dim. | 105.5(H)×67.2(V) ×7.99(D) mm |
| Zona de protecție | 98.7(H)×57.5(V) mm |
| Tratament | - |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 250:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | 6 o'clock |
| Timp de raspuns | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/45/45 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | TN, Normally White, Transmissive |
| Suport Culoare | 16.7M |
| Sursă de lumină | WLED [7S1P] , 20K hours , W/O Driver |
| Greutate | - |
| Frame Rate | 60Hz |
| Panou tactil | PCAP |
| Tipul interfeței | 54 pins Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , FPC |
| Alimentare electrică | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H.
AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H sau specificațiile detaliate ale AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H sau alte LCD AMPIRE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H sau specificațiile detaliate ale AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H sau alte LCD AMPIRE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AM-480272HBTMQW-T00H"
- AMPIRE AM-480272HBTMQW-T00H
- Fișa tehnică AM-480272HBTMQW-T00H
- Imagine AM-480272HBTMQW-T00H
- Prețul AM-480272HBTMQW-T00H
- Distribuitor AM-480272HBTMQW-T00H
