LB201U08-SLL1

| Modelul panoului | LB201U08-SLL1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1600×1200 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LB201U08-SLL1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 408×306 mm |
| Contur | 432×331.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 6.5/7.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 18.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LB201U08-SLL1.
LG Display LB201U08-SLL1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LB201U08-SLL1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LB201U08-SLL1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LB201U08-SLL1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LB201U08-SLL1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LB201U08-SLL1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LB201U08-SLL1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LB201U08-SLL1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LB201U08-SLL1"
- LG Display LB201U08-SLL1
- Fișa tehnică LB201U08-SLL1
- Imagine LB201U08-SLL1
- Prețul LB201U08-SLL1
- Distribuitor LB201U08-SLL1

