Prezentare generală
Specificație
LB270WR1-SPA1

LB270WR1-SPA1 Informatii de baza
| Modelul panoului | LB270WR1-SPA1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LB270WR1-SPA1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Model Alias | LB270WR1 (SP)(A1) |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Rezistența la vibrații | - |
| Caracteristici specifice | |
| Comentarii | 110% sRGB |
LB270WR1-SPA1 Caracteristici mecanice
| Model Alias | LB270WR1 (SP)(A1) |
|---|---|
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Rezistența la vibrații | - |
| Caracteristici specifice | |
| Comentarii | 110% sRGB |
| Rezoluţie | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Aranjamentul Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.05175×0.15525 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.15525×0.15525 mm |
| Zonă activă (W x H) | 596.16×335.34 mm |
| Zona de protecție (W × H) | - |
| Dimensiunea conturului (W x H) | 649.84×387.13 mm |
| Adâncime de contur | 12.5/17.3 (Typ./Max.) mm |
| Forma stilului | - |
| Aspect Ratio | 16:9 (W : H) |
| Orientare | Landscape type |
| Capacul panoului | With Normal Cover Glass |
| Greutate | 3.85/4.05Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Anti Fingerprint, Hard coating, Antireflection |
| Fixare | Rear mounting holes (15-M3) |
LB270WR1-SPA1 Caracteristici optice
| Model Alias | LB270WR1 (SP)(A1) |
|---|---|
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Rezistența la vibrații | - |
| Caracteristici specifice | |
| Comentarii | 110% sRGB |
| Rezoluţie | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Aranjamentul Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.05175×0.15525 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.15525×0.15525 mm |
| Zonă activă (W x H) | 596.16×335.34 mm |
| Zona de protecție (W × H) | - |
| Dimensiunea conturului (W x H) | 649.84×387.13 mm |
| Adâncime de contur | 12.5/17.3 (Typ./Max.) mm |
| Forma stilului | - |
| Aspect Ratio | 16:9 (W : H) |
| Orientare | Landscape type |
| Capacul panoului | With Normal Cover Glass |
| Greutate | 3.85/4.05Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Anti Fingerprint, Hard coating, Antireflection |
| Fixare | Rear mounting holes (15-M3) |
| strălucire | 800 cd/m² (Typ.) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 110% sRGB |
| Suma culorii | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Tip 3D | - |
| Vizibilitate în aer liber | Sunlight Readable |
| Reflexia | - |
| Variația luminanței | 1.33 (Max.)(9 points) Performance : 3D Type |
LB270WR1-SPA1 Elemente electronice
| Model Alias | LB270WR1 (SP)(A1) |
|---|---|
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Rezistența la vibrații | - |
| Caracteristici specifice | |
| Comentarii | 110% sRGB |
| Rezoluţie | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Aranjamentul Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.05175×0.15525 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.15525×0.15525 mm |
| Zonă activă (W x H) | 596.16×335.34 mm |
| Zona de protecție (W × H) | - |
| Dimensiunea conturului (W x H) | 649.84×387.13 mm |
| Adâncime de contur | 12.5/17.3 (Typ./Max.) mm |
| Forma stilului | - |
| Aspect Ratio | 16:9 (W : H) |
| Orientare | Landscape type |
| Capacul panoului | With Normal Cover Glass |
| Greutate | 3.85/4.05Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Anti Fingerprint, Hard coating, Antireflection |
| Fixare | Rear mounting holes (15-M3) |
| strălucire | 800 cd/m² (Typ.) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 110% sRGB |
| Suma culorii | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Tip 3D | - |
| Vizibilitate în aer liber | Sunlight Readable |
| Reflexia | - |
| Variația luminanței | 1.33 (Max.)(9 points) Performance : 3D Type |
| Consumul de energie al panoului | 65.7W (Typ.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Scanare inversă | No |
LB270WR1-SPA1 Interfață de semnal
| Model Alias | LB270WR1 (SP)(A1) |
|---|---|
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Rezistența la vibrații | - |
| Caracteristici specifice | |
| Comentarii | 110% sRGB |
| Rezoluţie | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Aranjamentul Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.05175×0.15525 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.15525×0.15525 mm |
| Zonă activă (W x H) | 596.16×335.34 mm |
| Zona de protecție (W × H) | - |
| Dimensiunea conturului (W x H) | 649.84×387.13 mm |
| Adâncime de contur | 12.5/17.3 (Typ./Max.) mm |
| Forma stilului | - |
| Aspect Ratio | 16:9 (W : H) |
| Orientare | Landscape type |
| Capacul panoului | With Normal Cover Glass |
| Greutate | 3.85/4.05Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Anti Fingerprint, Hard coating, Antireflection |
| Fixare | Rear mounting holes (15-M3) |
| strălucire | 800 cd/m² (Typ.) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 110% sRGB |
| Suma culorii | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Tip 3D | - |
| Vizibilitate în aer liber | Sunlight Readable |
| Reflexia | - |
| Variația luminanței | 1.33 (Max.)(9 points) Performance : 3D Type |
| Consumul de energie al panoului | 65.7W (Typ.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Scanare inversă | No |
| Intrare curentă | 660/825mA (Typ./Max.) |
| Intrare tensiune | 10.0V (Typ.) |
| Consum | 6.6/8.25W (Typ./Max.) |
| Poziţie | |
| Interfață | eDP (4 Lanes) |
| Cantitate | 1 pcs |
| Pitch | 0.5 mm |
| Pins | 30 pins |
| Pin Assignment | EDP-30P4L-050A |
LB270WR1-SPA1 Sistem de iluminare din spate
| Model Alias | LB270WR1 (SP)(A1) |
|---|---|
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Rezistența la vibrații | - |
| Caracteristici specifice | |
| Comentarii | 110% sRGB |
| Rezoluţie | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Aranjamentul Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.05175×0.15525 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.15525×0.15525 mm |
| Zonă activă (W x H) | 596.16×335.34 mm |
| Zona de protecție (W × H) | - |
| Dimensiunea conturului (W x H) | 649.84×387.13 mm |
| Adâncime de contur | 12.5/17.3 (Typ./Max.) mm |
| Forma stilului | - |
| Aspect Ratio | 16:9 (W : H) |
| Orientare | Landscape type |
| Capacul panoului | With Normal Cover Glass |
| Greutate | 3.85/4.05Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Anti Fingerprint, Hard coating, Antireflection |
| Fixare | Rear mounting holes (15-M3) |
| strălucire | 800 cd/m² (Typ.) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 110% sRGB |
| Suma culorii | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Tip 3D | - |
| Vizibilitate în aer liber | Sunlight Readable |
| Reflexia | - |
| Variația luminanței | 1.33 (Max.)(9 points) Performance : 3D Type |
| Consumul de energie al panoului | 65.7W (Typ.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Scanare inversă | No |
| Intrare curentă | 135/140mA (Typ./Max.) |
| Intrare tensiune | 54.7±3.6V |
| Consum | 59.1/63.0W (Typ./Max.) |
| Poziţie | - |
| Interfață | eDP (4 Lanes) |
| Cantitate | 18S4P×2CN |
| Pitch | 1.0 mm |
| Pins | 6 pins |
| Pin Assignment | EDP-30P4L-050A |
| Formă | 4 strings × 2CN |
| Life (ore) | 30K(Min.) |
| Înlocuire | - |
| Driver WLED | No |
| Pin Assignment H: Tensiune HigtN: Fără conexiuneL: Tensiune scăzutăA: AnodeC: Catod "/> | BLE-6PINS-CCAACC |
