AA070ME02

| Modelul panoului | AA070ME02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA070ME02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 152.4×91.44 mm |
| Contur | 169.8×109.7 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA070ME02.
Mitsubishi AA070ME02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA070ME02 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA070ME02 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA070ME02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA070ME02 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA070ME02 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA070ME02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA070ME02"
- Mitsubishi AA070ME02
- Fișa tehnică AA070ME02
- Imagine AA070ME02
- Prețul AA070ME02
- Distribuitor AA070ME02

