AA070MC12

| Modelul panoului | AA070MC12 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA070MC12 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Zonă activă | 152.4(H)×91.44(V) mm |
| Zona de protecție | 156.4(H)×95.5(V) mm |
| Luminance | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Suport Culoare | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Greutate | 200g (Typ.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Schiță Dim. | 169.8(H)×109.7(V) ×9.4(D) mm |
| Tratament | Clear, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Timp de raspuns | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Mod de operare | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Sursă de lumină | WLED [2 strings] , 100K hours , W/O Driver |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 20 pins LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector |
| Alimentare electrică | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA070MC12.
Mitsubishi AA070MC12 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA070MC12 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA070MC12 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA070MC12 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070MC12 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA070MC12 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA070MC12 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA070MC12 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA070MC12"
- Mitsubishi AA070MC12
- Fișa tehnică AA070MC12
- Imagine AA070MC12
- Prețul AA070MC12
- Distribuitor AA070MC12

