AA080MB01ADA11

| Modelul panoului | AA080MB01ADA11 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA080MB01ADA11 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Zona de afisare | 174(W)×104.4(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Dimensiunea conturului | 212(W)×142(H) mm |
| Suprafaţă | Clear |
| strălucire | 900 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Cea mai buna vedere pe | - |
| Timp de raspuns | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Tip lămpi | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Frecvență | 60Hz |
| Ecran tactil | PCAP, Tape Bonding |
| Greutatea panoului | 410g |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temp.: -30 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA080MB01ADA11.
Mitsubishi AA080MB01ADA11 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA080MB01ADA11 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA080MB01ADA11 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA080MB01ADA11 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB01ADA11 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA080MB01ADA11 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA080MB01ADA11 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA080MB01ADA11 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA080MB01ADA11"
- Mitsubishi AA080MB01ADA11
- Fișa tehnică AA080MB01ADA11
- Imagine AA080MB01ADA11
- Prețul AA080MB01ADA11
- Distribuitor AA080MB01ADA11

