AA078AA01

| Modelul panoului | AA078AA01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.8 inch, 800×300 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA078AA01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 184.8×69.3 mm |
| Contur | 207×86 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA078AA01.
Mitsubishi AA078AA01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA078AA01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA078AA01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA078AA01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA078AA01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA078AA01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA078AA01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA078AA01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA078AA01"
- Mitsubishi AA078AA01
- Fișa tehnică AA078AA01
- Imagine AA078AA01
- Prețul AA078AA01
- Distribuitor AA078AA01
