LC600EGF-FKM3

| Modelul panoului | LC600EGF-FKM3 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC600EGF-FKM3 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 3840(3)×2160 [UHD] |
| configurație | RGBW Vertical Stripe |
| Zonă activă | 1317.31(H)×740.988(V) mm |
| Schiță Dim. | 1339.5(H)×770.766(V) mm |
| Zona de protecție | - |
| Tratament | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 670 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Timp de raspuns | 5 (Typ.)(G to G)); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR>10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Suport Culoare | 1.07B 90% (DCI-P3) |
| Sursă de lumină | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Frame Rate | 120Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 92 pins V-by-One 16 lane , Connector |
| Alimentare electrică | 12.0V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC600EGF-FKM3.
LG Display LC600EGF-FKM3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC600EGF-FKM3 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC600EGF-FKM3 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC600EGF-FKM3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EGF-FKM3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC600EGF-FKM3 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC600EGF-FKM3 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC600EGF-FKM3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC600EGF-FKM3"
- LG Display LC600EGF-FKM3
- Fișa tehnică LC600EGF-FKM3
- Imagine LC600EGF-FKM3
- Prețul LC600EGF-FKM3
- Distribuitor LC600EGF-FKM3

