LC600EUD-FEF2

| Modelul panoului | LC600EUD-FEF2 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC600EUD-FEF2 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1319.04×741.96 mm |
| Contur | 1346×769.3 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 1600:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 5.5(Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 120Hz+120Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (4 ch, 8/10-bit) , 92 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC600EUD-FEF2.
LG Display LC600EUD-FEF2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC600EUD-FEF2 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC600EUD-FEF2 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC600EUD-FEF2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EUD-FEF2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC600EUD-FEF2 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC600EUD-FEF2 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC600EUD-FEF2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC600EUD-FEF2"
- LG Display LC600EUD-FEF2
- Fișa tehnică LC600EUD-FEF2
- Imagine LC600EUD-FEF2
- Prețul LC600EUD-FEF2
- Distribuitor LC600EUD-FEF2
