LC600EGE-FJM1

| Modelul panoului | LC600EGE-FJM1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC600EGE-FJM1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1317.31×740.988 mm |
| Contur | 1341.7×768.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 1100:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) , sRGB 110% |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Tensiune de intrare | 12.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC600EGE-FJM1.
LG Display LC600EGE-FJM1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC600EGE-FJM1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC600EGE-FJM1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC600EGE-FJM1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EGE-FJM1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC600EGE-FJM1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC600EGE-FJM1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC600EGE-FJM1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC600EGE-FJM1"
- LG Display LC600EGE-FJM1
- Fișa tehnică LC600EGE-FJM1
- Imagine LC600EGE-FJM1
- Prețul LC600EGE-FJM1
- Distribuitor LC600EGE-FJM1

