LC490EUE-FHM2

| Modelul panoului | LC490EUE-FHM2 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC490EUE-FHM2 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 1073.78(H)×604(V) mm |
| Schiță Dim. | 1105.6(H)×640.4(V) ×29.6(D) mm |
| Zona de protecție | 1078.4(H)×608.5(V) mm |
| Tratament | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Timp de raspuns | 6 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Suport Culoare | 16.7M 69% (CIE1931) |
| Sursă de lumină | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Greutate | 10.1/10.6Kgs (Typ./Max.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 51 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Alimentare electrică | 12.0V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC490EUE-FHM2.
LG Display LC490EUE-FHM2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC490EUE-FHM2 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC490EUE-FHM2 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC490EUE-FHM2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EUE-FHM2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC490EUE-FHM2 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC490EUE-FHM2 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC490EUE-FHM2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC490EUE-FHM2"
- LG Display LC490EUE-FHM2
- Fișa tehnică LC490EUE-FHM2
- Imagine LC490EUE-FHM2
- Prețul LC490EUE-FHM2
- Distribuitor LC490EUE-FHM2

