LC490EQL-SJA4

| Modelul panoului | LC490EQL-SJA4 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC490EQL-SJA4 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 1073.78(H)×604(V) mm |
| Schiță Dim. | 1085.5(H)×617.7(V) ×1.3(D) mm |
| Zona de protecție | - |
| Tratament | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1450:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Timp de raspuns | 5 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Grosimea farfuriei | - |
| transmitanţă | 4.68% (Typ.)(with Polarizer) |
| Suport Culoare | 1.07B |
| Sursă de lumină | No B/L |
| Greutate | 2.00/2.10Kgs (Typ./Max.) |
| Frame Rate | 120Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 92 pins V-by-One 16 lane , Connector |
| Alimentare electrică | 12.0V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC490EQL-SJA4.
LG Display LC490EQL-SJA4 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC490EQL-SJA4 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC490EQL-SJA4 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC490EQL-SJA4 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EQL-SJA4 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC490EQL-SJA4 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC490EQL-SJA4 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC490EQL-SJA4 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC490EQL-SJA4"
- LG Display LC490EQL-SJA4
- Fișa tehnică LC490EQL-SJA4
- Imagine LC490EQL-SJA4
- Prețul LC490EQL-SJA4
- Distribuitor LC490EQL-SJA4

