LC490EQL-SHA2

| Modelul panoului | LC490EQL-SHA2 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC490EQL-SHA2 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1073.78×604 mm |
| Contur | 1085.5×617.7 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1450:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Timp de raspuns | 5 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 120Hz |
| Interfață de semnal | V-by-One 16 lane , 92 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC490EQL-SHA2.
LG Display LC490EQL-SHA2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC490EQL-SHA2 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC490EQL-SHA2 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC490EQL-SHA2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EQL-SHA2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC490EQL-SHA2 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC490EQL-SHA2 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC490EQL-SHA2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC490EQL-SHA2"
- LG Display LC490EQL-SHA2
- Fișa tehnică LC490EQL-SHA2
- Imagine LC490EQL-SHA2
- Prețul LC490EQL-SHA2
- Distribuitor LC490EQL-SHA2

