B133XTN01.3

| Modelul panoului | B133XTN01.3 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul B133XTN01.3 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 293.42×164.97 mm |
| Contur | 306.3×195.2×3 mm |
| Forma stilului | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H), Reflection 4.3% (Typ.) |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Timp de raspuns | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | eDP (1 Lane) , 60 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO B133XTN01.3.
AUO B133XTN01.3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XTN01.3 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XTN01.3 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XTN01.3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B133XTN01.3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XTN01.3 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XTN01.3 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XTN01.3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "B133XTN01.3"
- AUO B133XTN01.3
- Fișa tehnică B133XTN01.3
- Imagine B133XTN01.3
- Prețul B133XTN01.3
- Distribuitor B133XTN01.3

