B133XTF01.1

| Modelul panoului | B133XTF01.1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul B133XTF01.1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 293.42×164.97 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO B133XTF01.1.
AUO B133XTF01.1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XTF01.1 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XTF01.1 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XTF01.1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B133XTF01.1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XTF01.1 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XTF01.1 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XTF01.1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "B133XTF01.1"
- AUO B133XTF01.1
- Fișa tehnică B133XTF01.1
- Imagine B133XTF01.1
- Prețul B133XTF01.1
- Distribuitor B133XTF01.1

