B133XTN01.7

| Modelul panoului | B133XTN01.7 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul B133XTN01.7 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Zona de afisare | 293.42(W)×164.97(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Dimensiunea conturului | 306.3(W)×195.2(H) ×3.2(D) mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%) |
| strălucire | 220 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 70/70/60/60 (Min.)(CR≥10) |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Cea mai buna vedere pe | 6 o'clock |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Afișați culorile | 262K 45% (CIE1931) |
| Tip lămpi | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frecvență | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Forma stilului | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Interfață de semnal | eDP (1 Lane) , 40 pins , Connector |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO B133XTN01.7.
AUO B133XTN01.7 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XTN01.7 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XTN01.7 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XTN01.7 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B133XTN01.7 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XTN01.7 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XTN01.7 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XTN01.7 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "B133XTN01.7"
- AUO B133XTN01.7
- Fișa tehnică B133XTN01.7
- Imagine B133XTN01.7
- Prețul B133XTN01.7
- Distribuitor B133XTN01.7

