TS035KAAVD02-00

| Modelul panoului | TS035KAAVD02-00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TS035KAAVD02-00 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 70.08×52.56 mm |
| Contur | 76.9×63.9×3 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 350:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 6S1P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TS035KAAVD02-00.
TIANMA TS035KAAVD02-00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TS035KAAVD02-00 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TS035KAAVD02-00 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TS035KAAVD02-00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS035KAAVD02-00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TS035KAAVD02-00 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TS035KAAVD02-00 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TS035KAAVD02-00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TS035KAAVD02-00"
- TIANMA TS035KAAVD02-00
- Fișa tehnică TS035KAAVD02-00
- Imagine TS035KAAVD02-00
- Prețul TS035KAAVD02-00
- Distribuitor TS035KAAVD02-00

