TS047NAARB01-00

| Modelul panoului | TS047NAARB01-00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 480×272 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TS047NAARB01-00 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 103.68×58.752 mm |
| Contur | 114.3×72.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | 5S2P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TS047NAARB01-00.
TIANMA TS047NAARB01-00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TS047NAARB01-00 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TS047NAARB01-00 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TS047NAARB01-00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS047NAARB01-00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TS047NAARB01-00 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TS047NAARB01-00 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TS047NAARB01-00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TS047NAARB01-00"
- TIANMA TS047NAARB01-00
- Fișa tehnică TS047NAARB01-00
- Imagine TS047NAARB01-00
- Prețul TS047NAARB01-00
- Distribuitor TS047NAARB01-00
