TM181SX-76N02
| Modelul panoului | TM181SX-76N02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TORISAN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM181SX-76N02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 359.04×287.232 mm |
| Contur | 389×317.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 16/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TORISAN TM181SX-76N02.
TORISAN TM181SX-76N02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TORISAN TM181SX-76N02 sau specificațiile detaliate ale TORISAN TM181SX-76N02 sau alte LCD TORISAN, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TORISAN TM181SX-76N02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM181SX-76N02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TORISAN TM181SX-76N02 sau specificațiile detaliate ale TORISAN TM181SX-76N02 sau alte LCD TORISAN, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TORISAN TM181SX-76N02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM181SX-76N02"
- TORISAN TM181SX-76N02
- Fișa tehnică TM181SX-76N02
- Imagine TM181SX-76N02
- Prețul TM181SX-76N02
- Distribuitor TM181SX-76N02

