TM150XG-76N08
| Modelul panoului | TM150XG-76N08 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TORISAN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM150XG-76N08 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 304.128×228.096 mm |
| Contur | 347.3×261.35 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 8 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (2 ch, 8-bit) , 80 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TORISAN TM150XG-76N08.
TORISAN TM150XG-76N08 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TORISAN TM150XG-76N08 sau specificațiile detaliate ale TORISAN TM150XG-76N08 sau alte LCD TORISAN, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TORISAN TM150XG-76N08 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM150XG-76N08 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TORISAN TM150XG-76N08 sau specificațiile detaliate ale TORISAN TM150XG-76N08 sau alte LCD TORISAN, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TORISAN TM150XG-76N08 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM150XG-76N08"
- TORISAN TM150XG-76N08
- Fișa tehnică TM150XG-76N08
- Imagine TM150XG-76N08
- Prețul TM150XG-76N08
- Distribuitor TM150XG-76N08

