S101BWS14HG

| Modelul panoului | S101BWS14HG |
|---|---|
| Panoul de marcă | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul S101BWS14HG | Solicitați preț și termen de plată |
| Categorie sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 10.1寸1024*600 |
| Cuvinte cheie desc. | 10.1 inch 1024*600, 500nits, 40pins, LVDS interface TFT LCD Module |
| Clasa de produse | Graphic LCD Display |
| Etichete de produs | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Combinarea panourilor | LCM |
| Rezoluţie | 1024×600 |
| Aspect Ratio | 16:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Zonă activă | 222.72 (W) × 125.28 (H) mm (A.A) |
| Dimensiunea conturului | 235 (W) × 143 (H) mm |
| Max. Adâncime | 5.09 mm |
| Familia LC | TN |
| polarizatorului | Transmissive |
| strălucire | 500 (Typ.) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/60 (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 12 o'clock |
| Valoarea culorilor | 262K |
| Tip de iluminare din spate | WLED |
| Tipul interfeței | LVDS |
| Pini de interfață | 40 Pins |
| Panou tactil | Touch Optional |
| Temperatura de funcționare. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. De stocare | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CDTECH S101BWS14HG.
CDTECH S101BWS14HG sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S101BWS14HG sau specificațiile detaliate ale CDTECH S101BWS14HG sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S101BWS14HG la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101BWS14HG sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S101BWS14HG sau specificațiile detaliate ale CDTECH S101BWS14HG sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S101BWS14HG la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "S101BWS14HG"
- CDTECH S101BWS14HG
- Fișa tehnică S101BWS14HG
- Imagine S101BWS14HG
- Prețul S101BWS14HG
- Distribuitor S101BWS14HG

