S101AWX12HP

| Modelul panoului | S101AWX12HP |
|---|---|
| Panoul de marcă | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul S101AWX12HP | Solicitați preț și termen de plată |
| Categorie sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 10.1寸1280*800 |
| Cuvinte cheie desc. | 10.1inch, 1280*800, 650nits, 30pins, LVDS interface, TFT LCD display |
| Clasa de produse | Graphic LCD Display |
| Etichete de produs | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Combinarea panourilor | LCM |
| Rezoluţie | 1280×800 |
| Aspect Ratio | 16:10 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Zonă activă | 216.96 (W) × 135.6 (H) mm (A.A) |
| Dimensiunea conturului | 239.62 (W) × 151 (H) mm |
| Max. Adâncime | 2.47 mm |
| Familia LC | IPS Family |
| polarizatorului | Transmissive |
| strălucire | 650 (Typ.) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | Symmetry |
| Valoarea culorilor | 16.7M |
| Tip de iluminare din spate | WLED |
| Tipul interfeței | LVDS |
| Pini de interfață | 30 Pins |
| Panou tactil | Touch Optional |
| Temperatura de funcționare. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. De stocare | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CDTECH S101AWX12HP.
CDTECH S101AWX12HP sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S101AWX12HP sau specificațiile detaliate ale CDTECH S101AWX12HP sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S101AWX12HP la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101AWX12HP sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S101AWX12HP sau specificațiile detaliate ale CDTECH S101AWX12HP sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S101AWX12HP la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "S101AWX12HP"
- CDTECH S101AWX12HP
- Fișa tehnică S101AWX12HP
- Imagine S101AWX12HP
- Prețul S101AWX12HP
- Distribuitor S101AWX12HP
