Prezentare generală
Specificație
N156O6-P04

N156O6-P04 Informatii de baza
| Modelul panoului | N156O6-P04 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1600×900 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N156O6-P04 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Comentarii | LED converter embedded |
N156O6-P04 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1600(RGB)×900 (HD+) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 118 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.0717×0.2151 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2151×0.2151 mm (H×V) |
| Greutate | 220/225g (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Zonă activă | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 353.63×256.86 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 1.27 (Typ.) mm |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
N156O6-P04 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| transmisivitatea | 5.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
N156O6-P04 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
N156O6-P04 Sistem de iluminare din spate
| Tip lămpi | No B/L |
|---|---|
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | 331±40mA |
N156O6-P04 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 360±40mA |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | I-PEX - 20455-040E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
