N156O6-P04

| Modelul panoului | N156O6-P04 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1600×900 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N156O6-P04 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 344.232×193.536 mm |
| Contur | 353.63×256.86 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 600:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CHIMEI INNOLUX N156O6-P04.
CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 sau specificațiile detaliate ale CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 sau alte LCD CHIMEI INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 sau specificațiile detaliate ale CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 sau alte LCD CHIMEI INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "N156O6-P04"
- CHIMEI INNOLUX N156O6-P04
- Fișa tehnică N156O6-P04
- Imagine N156O6-P04
- Prețul N156O6-P04
- Distribuitor N156O6-P04

