N150P3-L02

| Modelul panoului | N150P3-L02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N150P3-L02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | DD-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 304.5×228.375 mm |
| Contur | 317.3×242×6.5 mm |
| Forma stilului | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 60 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare IDTech N150P3-L02.
IDTech N150P3-L02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf IDTech N150P3-L02 sau specificațiile detaliate ale IDTech N150P3-L02 sau alte LCD IDTech, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul IDTech N150P3-L02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
IDTech N150P3-L02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf IDTech N150P3-L02 sau specificațiile detaliate ale IDTech N150P3-L02 sau alte LCD IDTech, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul IDTech N150P3-L02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "N150P3-L02"
- IDTech N150P3-L02
- Fișa tehnică N150P3-L02
- Imagine N150P3-L02
- Prețul N150P3-L02
- Distribuitor N150P3-L02

