N150X2-L02

| Modelul panoului | N150X2-L02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N150X2-L02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 304.1×228.1 mm |
| Contur | 315.8×240.5×6 mm |
| Forma stilului | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 250:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CMO N150X2-L02.
CMO N150X2-L02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO N150X2-L02 sau specificațiile detaliate ale CMO N150X2-L02 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO N150X2-L02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CMO N150X2-L02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO N150X2-L02 sau specificațiile detaliate ale CMO N150X2-L02 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO N150X2-L02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "N150X2-L02"
- CMO N150X2-L02
- Fișa tehnică N150X2-L02
- Imagine N150X2-L02
- Prețul N150X2-L02
- Distribuitor N150X2-L02

