LTF460HF07

| Modelul panoului | LTF460HF07 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTF460HF07 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1018.08×572.67 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | CCFL Embedded (Balance board) |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SAMSUNG LTF460HF07.
SAMSUNG LTF460HF07 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTF460HF07 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTF460HF07 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTF460HF07 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTF460HF07 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTF460HF07 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTF460HF07 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTF460HF07 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LTF460HF07"
- SAMSUNG LTF460HF07
- Fișa tehnică LTF460HF07
- Imagine LTF460HF07
- Prețul LTF460HF07
- Distribuitor LTF460HF07

