LC470EUE-PEF1

| Modelul panoului | LC470EUE-PEF1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC470EUE-PEF1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1039.68×584.82 mm |
| Contur | 1059.5×616.2×31.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 1400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 6 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LC470EUE-PEF1.
LG Display LC470EUE-PEF1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC470EUE-PEF1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC470EUE-PEF1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC470EUE-PEF1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUE-PEF1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LC470EUE-PEF1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LC470EUE-PEF1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LC470EUE-PEF1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC470EUE-PEF1"
- LG Display LC470EUE-PEF1
- Fișa tehnică LC470EUE-PEF1
- Imagine LC470EUE-PEF1
- Prețul LC470EUE-PEF1
- Distribuitor LC470EUE-PEF1

