FG030562DWSWBG04

| Modelul panoului | FG030562DWSWBG04 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul FG030562DWSWBG04 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 70.08×52.56 mm |
| Contur | 77.8×64.5×3.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 200:1 (Min.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S2P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 64 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Data Image FG030562DWSWBG04.
Data Image FG030562DWSWBG04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Data Image FG030562DWSWBG04 sau specificațiile detaliate ale Data Image FG030562DWSWBG04 sau alte LCD Data Image, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Data Image FG030562DWSWBG04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Data Image FG030562DWSWBG04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Data Image FG030562DWSWBG04 sau specificațiile detaliate ale Data Image FG030562DWSWBG04 sau alte LCD Data Image, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Data Image FG030562DWSWBG04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "FG030562DWSWBG04"
- Data Image FG030562DWSWBG04
- Fișa tehnică FG030562DWSWBG04
- Imagine FG030562DWSWBG04
- Prețul FG030562DWSWBG04
- Distribuitor FG030562DWSWBG04

