FG030562DSSWBG02

| Modelul panoului | FG030562DSSWBG02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul FG030562DSSWBG02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 70.08×52.56 mm |
| Contur | 77.8×64.5×3.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 200:1 (Min.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S2P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 64 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Data Image FG030562DSSWBG02.
Data Image FG030562DSSWBG02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Data Image FG030562DSSWBG02 sau specificațiile detaliate ale Data Image FG030562DSSWBG02 sau alte LCD Data Image, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Data Image FG030562DSSWBG02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Data Image FG030562DSSWBG02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Data Image FG030562DSSWBG02 sau specificațiile detaliate ale Data Image FG030562DSSWBG02 sau alte LCD Data Image, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Data Image FG030562DSSWBG02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "FG030562DSSWBG02"
- Data Image FG030562DSSWBG02
- Fișa tehnică FG030562DSSWBG02
- Imagine FG030562DSSWBG02
- Prețul FG030562DSSWBG02
- Distribuitor FG030562DSSWBG02

