B133XW01 V5

| Modelul panoului | B133XW01 V5 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul B133XW01 V5 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 293.42×164.97 mm |
| Contur | 314.1×188.7×3.6 mm |
| Forma stilului | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO B133XW01 V5.
AUO B133XW01 V5 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XW01 V5 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XW01 V5 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XW01 V5 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B133XW01 V5 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XW01 V5 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XW01 V5 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XW01 V5 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "B133XW01 V5"
- AUO B133XW01 V5
- Fișa tehnică B133XW01 V5
- Imagine B133XW01 V5
- Prețul B133XW01 V5
- Distribuitor B133XW01 V5

