B133XW01 V4

| Modelul panoului | B133XW01 V4 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul B133XW01 V4 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 293.42×164.97 mm |
| Contur | 314.1×188.7×3.6 mm |
| Forma stilului | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO B133XW01 V4.
AUO B133XW01 V4 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XW01 V4 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XW01 V4 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XW01 V4 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B133XW01 V4 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XW01 V4 sau specificațiile detaliate ale AUO B133XW01 V4 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XW01 V4 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "B133XW01 V4"
- AUO B133XW01 V4
- Fișa tehnică B133XW01 V4
- Imagine B133XW01 V4
- Prețul B133XW01 V4
- Distribuitor B133XW01 V4

