B133XW01 V4 CELL

| Modelul panoului | B133XW01 V4 CELL |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul B133XW01 V4 CELL | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 293.42×164.97 mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO B133XW01 V4 CELL.
AUO B133XW01 V4 CELL sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XW01 V4 CELL sau specificațiile detaliate ale AUO B133XW01 V4 CELL sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XW01 V4 CELL la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B133XW01 V4 CELL sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B133XW01 V4 CELL sau specificațiile detaliate ale AUO B133XW01 V4 CELL sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B133XW01 V4 CELL la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "B133XW01 V4 CELL"
- AUO B133XW01 V4 CELL
- Fișa tehnică B133XW01 V4 CELL
- Imagine B133XW01 V4 CELL
- Prețul B133XW01 V4 CELL
- Distribuitor B133XW01 V4 CELL

