AA090WF01

| Modelul panoului | AA090WF01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA090WF01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 196.8×118.08 mm |
| Contur | 219×136.2×10 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Timp de raspuns | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 2 strings WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) + SPI , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA090WF01.
Mitsubishi AA090WF01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA090WF01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA090WF01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA090WF01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090WF01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA090WF01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA090WF01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA090WF01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA090WF01"
- Mitsubishi AA090WF01
- Fișa tehnică AA090WF01
- Imagine AA090WF01
- Prețul AA090WF01
- Distribuitor AA090WF01

