AA090AA01

| Modelul panoului | AA090AA01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 960×540 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA090AA01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 198.72×111.78 mm |
| Contur | 217×130 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 8/8 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA090AA01.
Mitsubishi AA090AA01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA090AA01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA090AA01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA090AA01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090AA01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA090AA01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA090AA01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA090AA01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA090AA01"
- Mitsubishi AA090AA01
- Fișa tehnică AA090AA01
- Imagine AA090AA01
- Prețul AA090AA01
- Distribuitor AA090AA01
