AA050MC01--T1

| Modelul panoului | AA050MC01--T1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA050MC01--T1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 108×64.8 mm |
| Contur | 118.5×77.8×6.5 mm |
| Suprafaţă | Clear, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 600:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 2 strings WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | CMOS (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA050MC01--T1.
Mitsubishi AA050MC01--T1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA050MC01--T1 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA050MC01--T1 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA050MC01--T1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050MC01--T1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA050MC01--T1 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA050MC01--T1 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA050MC01--T1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA050MC01--T1"
- Mitsubishi AA050MC01--T1
- Fișa tehnică AA050MC01--T1
- Imagine AA050MC01--T1
- Prețul AA050MC01--T1
- Distribuitor AA050MC01--T1

